Domosagroup - vse pro uklid
Dnes je
Banner

Úklidové práce

Převzetí odpovědnosti za oblast úklidu našimi specialisty je základem maximální úspěšnosti a kvality při zajišťování úklidových prací.
Pracujeme s nejmodernější úklidovou technikou, využíváme účinné úklidové prostředky a metody, a tím dosahujeme optimálních výsledků.
Zajišťujeme úklid pro nemocnice, průmyslové podniky, administrativní budovy apod., a to jak vnitřních tak venkovních ploch.
Služby poskytujeme 7 dní v týdnu a 24 hodin denně.
 
Mimo rámec pravidelného úklidu, dle požadavků zákazníka, zajistíme operativního pracovníka, který je k dispozici po celou pracovní dobu k zajištění dozoru nad čistotou v objektu.
Tento pracovník provádí kromě předem stanovených činností odstranění nahodilého znečištění, pravidelnou kontrolu WC a další činnosti dle dohody nebo potřeby.
 
Dále provádíme doplňování hygienických prostředků v kvalitě a rozsahu dle požadavků zákazníka.
 
Naše firma nabízí úklidové služby a další čisticí práce, které provádíme nad rámec pravidelného úklidu.
Jde např. o mytí oken i ve výškách, úklid po malování, čištění koberců, úklid při haváriích, čištění po požárech, vyčištění podlah profesionálními úklidovými stroji, voskování podlah – mramor, PVC, marmoleum, přírodní kámen, teraco apod. , včetně krystalizace.
 
Současně nabízíme pravidelné dodávání a doplňování tekutého mýdla, toaletního papíru, papírových ručníků a dalších hygienických doplňků.
Dodáváme také zásobníky na toaletní papír, dávkovače tekutého mýdla, zásobníky papírových ručníků, automatické osoušeče i osvěžovače vzduchu atd.
Veškeré zboží dodáváme z našeho vlastního velkoobchodního skladu.

 

Podle požadavků našich zákazníků jsme schopni splnit i specificképožadavky, které nejsou v aktuální nabídce.

Certifikáty